Działacz LGBT nawołuje do protestów pod domem prezesa PiS. Na wzór… Jaruzelskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Artemas Liu, wikimedia commons

 W internecie pojawiło się wydarzenie “Idziemy do Jarka!”. Fani na Facebook’u organizują pikietę pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Działacz LGBT promuje pomysł i pisze wprost: “Prezes powinien być uznany za zdrajce Polski i Polaków, zdradził i poświęcił dobro ojczyzny na ołtarzu swojej nienawiści”.

“Prezes powinien być uznany za zdrajce Polski i Polaków, zdradził i poświęcił dobro ojczyzny na ołtarzu swojej nienawiści a pod jego domem powinny się odbywać protesty jak kiedyś odbywały się protesty pod domem gen. Jaruzelskiego – zacznijmy tę tradycję dzisiaj, wszyscy razem…” – pisze Krystian Legierski, znany działacz LGBT.

https://www.facebook.com/krystian.legierski.9/posts/10203884025616288

“Kochane zdradzieckie mordeczki !!!

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od dłuższego już czasu działają w obronie Trybunału i Konstytucji. Tym razem także nie pozostajemy bierni i chcemy Was namówić do wsparcia naszej inicjatywy.
Obecnie sytuacja naszego kraju jest krytyczna. Demokracja jest zagrożona, sądownictwo chwieje się ku upadkowi. W następnej kolejności miłościwie panująca nam partia zabierze się za Państwową Komisję Wyborczą, a następnie za media. Teraz nadszedł moment by walczyć aż do wygranej.

Główny morderca naszej wolności i demokracji nie mieszka w pałacu prezydenckim. Mieszka na Żoliborzu. Pokażmy mu ilu nas jest!
Suweren nadchodzi!

Idziemy do Jarka!” – piszą na stronie wydarzenia organizatorzy.

Udział w wydarzeniu zadeklarowało ponad tysiąc osób

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY