Ostra deklaracja PO: “W Wolnej Polsce 5 lat więzienia za wspieranie Kaczyńskiego”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Wikimedia Commons

Platforma Obywatelska złożyła nowelizację kodeksu karnego. Pada w niej jasna deklaracja.
Jak mogliśmy usłyszeć: Wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego i tych, którzy będą głosować za odebraniem polskim sądom niezawisłości, zapłacą prawnie w wolnej Polsce.
Takie słowa padły na dzisiejszej konferencji prasowej Platformy Obywatelskiej w Sejmie. Sławomir Neumann sprecyzował, że chodzi o karę więzienia na okres nie krótszy niż 5 lat.

Grzegorz Schetyna dodał również kilka słów od siebie. A Jarosław Kaczyński, jako prezes ugrupowania, które w systemowy sposób łamie prawo i niszczy polską niezależność i niszczy polską wolność, zostanie oskarżony przez nas o sprawstwo kierownicze tej zbrodni. 

Poseł Neumann zapewnia, że listy z dzisiejszego głosowania zostaną zachowane. Będzie to zrobione po to, aby w “Wolnej Polsce”  rozliczyć wszystkich, którzy opowiedzą się za ustawą o Sądzie Najwyższym.

To odważna deklaracja, biorąc po uwagę rozmach z jakim została spisana w formie nowelizacji kodeksu karnego. W razie powrotu Platformy do władzy będzie to oznaczać, ze wszyscy obecni parlamentarzyści PiSu trafią do więzień.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY