Andruszkiewicz ostro o opozycji: “Jak Polacy chcą oglądać małpy idą do ZOO, nie do Sejmu” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Adam Andruszkiewicz, fot. Marek Gerasimiuk

Adam Andruszkiewicz (Endecja, K’15) już niezliczoną ilość razy nokautował opozycję ciętymi ripostami. Tym razem gościł w programie “Gość Poranka” na antenie TVP Info, gdzie rozmawiał z prowadzącym Adrianem Klarenbachem nt. konfliktu wokół ustawy o Sądzie Najwyższym.

“Posłowie opozycji totalnej, czyli Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej, skakali po sali sejmowej, krzyczeli, brakowało tylko, żeby na stoły zaczęli wchodzić. Zachowanie opozycji totalnej to był żenujący spektakl. Warto przypominać, że posłowie pracują w Sejmie, a nie w cyrku i nie powinni robić za małpy. Polacy, jeśli chcą oglądać małpy, to pójdą sobie do zoo. Parlamentarzystom nie przystoi takie zachowanie” – mówił Andruszkiewicz w programie. Prezes stowarzyszenia Endecja podkreśla, że posłowie Nowoczesnej są zupełnie oderwani od rzeczywistości. Robią z siebie pośmiewisko i ogłupiają swój elektorat.

Dalej poseł odniósł się do kuriozalnego wpisu Tomasza Lisa na twitterze, w którym nawołuje do “powstania”.

-Obserwowałem wczoraj wpisy Tomasza Lisa w internecie. Tomasz Lis jest rzecznikiem opozycji totalnej w Polsce i wprost napisał, że nawołuje do Majdanu. Dla opozycji totalnej jest on bohaterem i autorytetem. Chciałbym Tomaszowi Lisowi przypomnieć, że na Majdanie zginęło ok. 100 osób, więc chyba powinien skorzystać z porady psychiatrycznej. Niech może się zacznie leczyć, bo jeśli życzy Polsce rozlewu krwi i śmierci Polakom, to czas najwyższy, żeby odwiedził Tworki – ripostuje Andruszkiewicz- Trudno się z nim nie zgodzić.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY