Kolejne ataki na skuterach w Londynie!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. http://www.jednoslad.pl

Po tym jak aresztowano dwóch nastolatków – 15 i 16-latka London nie odzyskał spokoju. Nastolatkowie ukradli dwa skutery i jeździli po mieście pryskając kwasem w swoje ofiary i okradając ich. Cała seria ataków trwała 90 minut. Policja aresztowała najpierw 16-latka a kilka godzin później również młodszego sprawcę. Nie minęła nawet doba, a w Londynie doszło do kolejnego ataku “niezidentyfikowaną substancją”.

W piątek około godziny 17.00 do kierowcy skutera podjechał inny skuter. Niezidentyfikowani mężczyźni oblali twarz 20-letniej ofiary podejrzaną substancją, którą ofiara uznała za kwas. Jednak próba rabunkowa nie powiodła się i sprawcy zbiegli. Wciąż poszukuje ich policja. Ofiara napaści udała się do szpitala, jednak po przebadaniu wypuszczono ją do domu.

Dzisiaj rano z kolei, również w Londynie doszło do ataku na 31-letniego mężczyznę. Dwóch sprawców na skuterze podjechało i zadali rany kłute swojej ofierze. Oprócz tego świadkowie słyszeli strzały. Zadźgany mężczyzna zmarł na miejscu, a sprawcy także zbiegli na skuterze. Policja poinformowała bliskich i prowadzi śledztwo, mające na celu odnalezienie morderców. Wiadomo jedynie, że byli płci męskiej.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY