Ataki z użyciem kwasu we wschodnim Londynie!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
wmeritum

medianarodowe / Twitter

W nocy z czwartku na piątek doszło we wschodnim Londynie do serii groźnych napaści z wykorzystaniem żrącej substancji. Jednego ze sprawców udało się zatrzymać. Policja prowadzi śledztwo, ale na razie nie ujawnia bliższych informacji o napastnikach.

Wszystko rozpoczęło się w czwartek po godz. 22. Dwóch napastników poruszało się na jednośladzie. Najpierw żrącym kwasem oblali twarz 32-letniego kierowcy skutera. Jeden z bandytów ukradł jego pojazd. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. To był jednak dopiero początek całej serii takich samych ataków.

Ci sami sprawcy poruszali się dalej po stolicy Anglii w poszukiwaniu kolejnych ofiar. Również przy użyciu żrącego kwasu zaatakowali kolejne cztery osoby. Jedna z ofiar doznała obrażeń „mogących znacząco wpłynąć na jej życie”. Napastnicy atakowali głównie kierowców zatrudnionych w restauracjach przy rozwożeniu zamówionych dań.

Jak dotychczas zatrzymano zaledwie jednego sprawcę. Policja prowadzi śledztwo i nie udziela bliższych informacji kim są napastnicy. Wiadomo tylko, że zatrzymany ma 16 lat.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY