VI Marsz Powstania Warszawskiego już wkrótce! Wesprzyj organizację wydarzenia

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ facebook.com

1 sierpnia obchodzić będziemy 73. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Tego dnia ulicami stolicy już po raz szósty przejdzie marsz upamiętniający to wydarzenie. Towarzyszyć mu będą także inne akcje, dlatego organizatorzy wydarzenia ogłosili zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Manifestacja to inicjatywa Brygady Mazowieckiej Obozu Narodowo-Radykalnego odbywająca się przy wsparciu Stowarzyszenia ,,Marsz Niepodległości”. W poprzednich edycjach Marszu Powstania Warszawskiego uczestniczyły tysiące Polaków. Jest to jedna z największych demonstracji patriotycznych ostatnich lat. Marsz tradycyjnie rozpocznie się w godzinę ,,W”, czyli o 17 na Rondzie Romana Dmowskiego. Dodatkowo, od godzin porannych będzie funkcjonowało ,,Powstańcze miasteczko” z elementami rekonstrukcji historycznych nawiązujących do czasu powstania, materiałami informacyjnymi, itp. Planowane jest także uruchomienie punktu poboru krwi. Oprócz tego ma się również odbyć koncert muzyki patriotycznej.

Wielość inicjatyw powoduje zwiększenie wydatków. Dlatego jego organizatorzy przedsięwzięcia proszą o wsparcie finansowe. Pieniądze potrzebne są na pokrycie kosztów m.in. nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i środków bezpieczeństwa. Nawet najdrobniejsza wpłata pomoże w przeprowadzeniu jednego z największych wydarzeń patriotycznych w Polsce.

Pieniądze można przekazywać pod tym linkiem.

 

Więcej szczegółów na: http://www.onrbrygadamazowiecka.pl/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY