Znamy przyczynę aktów terroru! Według Macrona wszystkiemu winni są Europejczycy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. togotopinfos.com

Tuż po szczycie G20, młody prezydent Francji Emmanuel Macron stwierdził, że za falę aktów terrorystycznych w Europie odpowiada ocieplenie klimatu (sic!). Tak, zmiany klimatu- polityk stwierdził to z pełną powagą w trybie oznajmującym.

“Nie możemy mówić, że walka z terroryzmem jest skuteczna, jeśli nie podejmujemy zdecydowanych działań przeciw globalnemu ociepleniu. Albo musimy iść i wyjaśnić ludziom, którzy mieszkają w Czadzie, Nigrze, czy gdziekolwiek indziej, że klimat nie jest problemem” – cytuje francuskiego prezydenta portal “newsbook.coml”

Według Macrona, to w gruncie rzeczy Europejczycy są odpowiedzialni za dzisiejsze zjawisko islamskiego terroryzmu na Starym Kontynencie. Ocieplenie klimatu jest jego zdaniem skutkiem ubocznym europejskiego systemu gospodarczego.

Choć trudno uwierzyć, ale zdaniem jednego z najważniejszych unijnych przywódców, to ofiary są same sobie winne. Ciężko nawet skomentować, można jedynie przypuszczać, że smog bardziej szkodzi ludzkim umysłom niż naszej planecie.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY