Posłowie Nowoczesnej jadą na spotkanie z uchodźcami, którzy chcą przyjechać do Polski

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot.Wikipedia

Wiele kontrowersji wywołał tweet opublikowany przez posłankę Nowoczesnej, Joannę Scheuring-Wielgus. Okazuje się, że grupa posłów tej partii jedzie właśnie do Terespola, by tam spotkać się z Czeczenami, którzy chcą przyjechać do Polski. 

Na zdjęciu oprócz Joanny Scheuring-Wielgus widać również posłankę Nowoczesnej, Monikę Rosę, oraz posła tej partii, Jerzego Meysztowicza. Jak poinformowała Joanna Scheuring-Wielgus, posłowie jadą do Terespola, by tam spotkać się z czeczeńskimi uchodźcami. – Już w drodze do Terespola. Jutro o 6:00, na granicy, spotykamy się z uchodźcami z Czeczenii, którzy chcą przyjechać do Polski – napisała.

Post, jak nietrudno się domyślić, wywołał mieszane uczucia wśród odbiorców. Większość internautów skrytykowała posłów za tego typu działania. Część osób zwróciła także uwagę na to, że w Czeczenii obecnie nie ma wojny, więc nazywanie tych osób uchodźcami jest nie na miejscu.

 

Kontrowersje wywołuje również fakt, że całkiem niedawno powstał materiał pokazujący jak wygląda życie wśród uchodźców w Polsce. Został on nakręcony w Lininie koło Góry Kalwarii, gdzie znajduje się największy w Polsce ośrodek dla imigrantów.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY