Najmłodszy poseł sprzeciwił się Kaczyńskiemu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube

Najmłodszy poseł sprzeciwił się Kaczyńskiemu. Postawa Łukasza Rzepeckiego wywołała sensację.

Sejmowe wystąpienie najmłodszego posła zostało wielokrotnie udostępnione na portalu społecznościowym Twitter. Łukasz Rzepecki to poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Łukasz Rzepecki skrytykował pomysł swojej partii – podkreślił, że nie podoba mu się nowy podatek w paliwie: Ta ustawa jest zła, antyludzka i antyobywatelska. Dlatego z tego miejsca chciałbym zaapelować do moich koleżanek i kolegów, z Prawa i Sprawiedliwości, do kierownictwa PiS, abyście wycofali państwo swoje podpisy pod tą ustawą.

Młody poseł zwrócił uwagę na to, że ustawa wprowadzi wiele podwyżek cen: Nie możemy być jak Platforma Obywatelska, która podczas kampanii mówiła jedno, a robiła drugie. Łukasz Rzepecki powiedział również, że będzie za odrzuceniem tej ustawy. Postawa posła spotkała się z gorącym entuzjazmem w sejmie – Rzepeckiego oklaskiwała nawet opozycja. W mediach społecznościowych także wywołał sensację, jego wystąpienie udostępniają nie tylko posłowie opozycji, ale wszystkie portale internetowe.

Łukasz Adrian Rzepecki to polski polityk, działacz partyjny i samorządowiec. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 9229 głosów i będąc najmłodszą osobą spośród wybranych w tych wyborach.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY