“Klepsydra polityczna” HGW! Pikieta Młodzieży Wszechpolskiej pod Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziś o godzinie 14:00 pod Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy odbyła się pikieta Młodzieży Wszechpolskiej, w której brali także udział działacze Obozu Narodowo-Radykalnego oraz Ruchu Narodowego. Wydarzenie było elementem ogólnopolskiej akcji MW, która miała wyrażać sprzeciw wobec deklaracji tzw. “parszywej jedenastki” (tak Wszechpolacy nazwali 11 prezydentów miast podczas poniedziałkowej konferencji prasowej).

“Nacjonaliści stanowczo sprzeciwiają się przyjmowaniu imigrantów do Polski” – zaznaczył podczas swojego przemówienia Mateusz Pławski – rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej.

“Mamy nadzieję, że dzięki takim ludziom jak my – nacjonaliści, osoby pokroju “parszywej jedenastki” trafią na polityczny śmietnik po najbliższych wyborach samorządowych. Te osoby nawiązują do najgorszej “tradycji” warcholstwa, rodem z magnackich dworów I Rzeczpospolitej! Pod Teatrem Poszechnym mówiłem, że jest Pani hipokrytką i łajdaczką, dziś powiem więcej, jest Pani (Hanna Gronkiewicz-Waltz): hipokrytką, łajdaczką i zdrajczynią!” – stwierdził Pławski.

Robert Winnicki – poseł i prezes Ruchu Narodowego, zaznaczył, że “politycy zapraszający imigrantów do Europy są odpowiedzialni za śmierć ludzi na Morzu Śródziemnym. To oni (wspomniani politycy) mają ich krew na rękach. Oni są za to odpowiedzialni! Trzeba wysłać marynarkę wojenną aby ich zawracała, a nie zapraszać ich do Europy!”

Piotr Włodkowski – szef ONR Warszawa podkreślił, że “jako nacjonaliści nie godzimy się na przyjęcie elementu obcego nam kulturowo; nie możemy świadczyć pomocy ludziom innej nacji, jednocześnie narażając na niebezpieczeństwo naszych rodaków”.

Mateusz Marzoch – prezes MW Warszawa zaznaczył, że “Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli więcej się tu spotykać, ponieważ obywatele dadzą radę powstrzymać tzw. >>parszywą jedenastkę<<“.

Paweł Lizoń – przedstawiciel MW Warszawa, zwrócił uwagę na fatalny wpływ sprowadzania imigrantów na bezpieczeństwo poszczególnych państw. “Wiemy doskonale, jak sprowadzanie tych ludzi wpływa na bezpieczeństwo państwa i jest to wpływ fatalny”.

Przed pikietą, podczas konferencji prasowej, zaprezentowana została “klepsydra polityczna” Hanny Gronkiewicz Waltz. “Uroczystości pogrzebowe odbędą się przy okazji najbliższych wyborów samorządowych” – skomentował Mateusz Marzoch w czasie prezentacji “klepsydry”. Podobne akcje Wszechpolacy zorganizowali tego dnia w 9 miastach Polski, w pozostałych dwóch rządzonych przez “parszywą jedenastkę”, odbędą się w najbliższym czasie.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY