Młodzież Wszechpolska zaprasza na pikiety w całym kraju! “Klepsydry polityczne” już gotowe! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube.com

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Młodzieży Wszechpolskiej pod Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy Mateusz Pławski – rzecznik prasowy MW odniósł się do ostatniego happeningu organizacji – “Aktów zgonu politycznego”.

“Nasz happening miał bić po oczach, miał zwracać uwagę opinii publicznej” – stwierdził Pławski. Ponadto na dzień jutrzejszy MW planuje kolejny happening – “Klepsydry polityczne” tzw. “parszywej jedenastki”. “Obydwa happeningi mają wyrażać naszą nadzieję, że w najbliższych wyborach samorządowych przedstawiciele tzw. “parszywej jedenastki” dostaną “czerwoną kartkę” od wyborców – tłumaczył Pławski.

Rzecznik MW zapowiedział pikiety, które w dniu jutrzejszym odbędą się w wielu miastach Polski, a które będą miały na celu wyrażenie sprzeciwu wobec zapowiedzi przyjmowania imigrantów przez niektórych prezydentów miast.

Mateusz Marzoch, prezes MW Warszawa, opowiedział o pikiecie, która odbędzie się jutro o 14:00, pod Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy. “Jutro zawiesimy na ogrodzeniu budynku Urzędu Miasta “klepsydrę polityczną” Hanny Gronkiewicz Waltz” – stwierdził Marzoch.

Szymon Wisniewski, rzecznik MW Mazowsze, zaznaczył, że “doskonale wszyscy zdają sobie sprawę z tego, do czego doprowadziło przyjmowanie obcych kulturowo i etnicznie imigrantów na zachodzie Europy”.

Ponadto Młodzież Wszechpolska nie wyklucza rozpoczęcia zbiórki podpisów pod wnioskami o referendum odwoławcze w niektórych miastach, rządzonych przez przedstawicieli tzw. “parszywej jedenastki” – co zaznaczył Pławski.

“W pozostałych zaś miastach obiecujemy, że nasi ludzie przed wyborami samorządowymi przeprowadzą odpowiednią >>kampanię informacyjną<< wymierzoną w tych, którzy chcą przyjmować imigrantów do Polski – oświadczył Mateusz Pławski.

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY