Mariusz Max Kolonko, mówi jak jest ?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot.:Twitter.com/PolandRR

Mariusz Max Kolonko po raz kolejny podpadł swoim fanom. Po publicznym skrytykowaniu Wojciecha Cejrowskiego przyszedł czas na kolejne postacie, które cieszą się sympatią „prawej strony internetu”. Tym razem oberwał komentator polityczny i ekonomista Matthew Tyrmand oraz Jarosław Kaczyński. 

W piątek na łamach naszego portalu informowaliśmy o wpisie Mariusza Maxa Kolonko, który skrytykował Wojciecha Cejrowskiego za pośrednictwem Facebooka. Od jakiegoś czasu podróżnik regularnie jest wirtualnym gościem TVP Info. Nie przyjeżdża tam wprawdzie osobiście, ale łączy się ze swojego domu w Stanach Zjednoczonych rozmawiając z Michałem Rachoniem i komentując bieżące sprawy polityczne.

Taki stan rzeczy, jak widać, nie spodobał się byłemu dziennikarzowi TVP. Mariusz Max Kolonko we wpisie na Facebooku ostro skrytykował przede wszystkim amerykańską flagę i wizerunek Matki Bożej, które podczas nagrań znajdują się „za plecami” Wojciecha Cejrowskiego. – Tabloidowy populizm Cejrowskiego z flagą amerykańską i Matką Boską na antenie TVPdezInfo. Panie Jacku Kurski publicystyka w TVP sięga drugiego dna – napisał.

Mariusz Max Kolonko zaznaczył również, że obecność podczas nagrań amerykańskiej flagi i wizerunku Maryi obraża te osoby, dla których te symbole coś znaczą. – Cejrowski nie jest ani dziennikarzem ani obywatelem amerykańskim, mieszanie do tych wypocin flagi Stanów Zjednoczonych czy wizerunku Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole coś naprawdę znaczą – napisał.

Taka postawa Mariusza Maxa Kolonki wyraźnie oburzyła Internautów. Piszą oni, że były korespondent TVP mocno stracił w ich oczach za ten atak oraz przypominają, że poglądy obu panów reprezentują de facto tę samą stronę.

Wydaje się jednak, że Kolonko nie przejmuje się opinią internautów. W zamieszczonym na Facebooku wpisie krytykuje kolejne postacie, które cieszą się sympatią „prawej strony internetu”. Wywołał tym kolejne nieprzychylne komentarze wśród swoich fanów.

Mariusz Max Kolonko nazwał Jarosława Kaczyńskiego polskim liderem narodowych socjalistów, co według internautów rodzi negatywne skojarzenia z nazistami. Uderzył również w Matthew Tyrmanda, zarzucając mu wykorzystywanie prezydenta USA, Kaczyńskiego i polskiej flagi w procesie wytoczonym „Gazecie Wyborczej”.

https://www.facebook.com/M.Max.Kolonko/photos/a.504362586321845.1073741827.360623464029092/1454940367930724/?type=3&theater

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY