Młodzież Wszechpolska odpowiada: “Podczas procesu udowodnimy, że nasi działacze bronili jednego z kontrmanifestantów”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dziś, podczas konferencji prasowej, Młodzież Wszechpolska przedstawiła zdjęcia, dotychczas pomijane w całym dyskursie publicznym dotyczącym incydentu w Radomiu.

Na jednym ze zdjęć, widać bardzo dokładnie, jak jeden z KODowców kopie uczestnika kontrmanifestacji, na drugim zaś, widzimy sytuację, w której przedstawiciele KODu duszą leżącego na ziemi uczestnika kontrmanifestacji.

Mateusz Pławski – rzecznik prasowy MW podkreślił, że organizacja zamierza kierować do poszczególnych redakcji wnioski o sprostowanie, ponieważ wiele z nich, publikowało szkalujące Młodzież Wszechpolską materiały. Dodatkowo, zaznaczył, że MW liczy na wykazanie w toku procesu, że działacze stanęli w obronie jednego z kontrmanifestantów.

W Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności, o czym zapominają niektóre media. Liczymy, że w toku procesu, udowodnimy, że nasi działacze bronili jednego z kontrmanifestantów” – stwierdził Pławski

Jego zdaniem, proces uczestników zajścia, będzie miał charakter polityczny.

Jak zaznaczył rzecznik MW, wspomniane materiały zostaną opublikowane na profilach facebook’owych oraz twitter’owych organizacji. Trafią także na adresy mailowe poszczególnych redakcji.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY