Zorganizujmy wspólnie VI Marsz Powstania Warszawskiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wielkimi krokami bliża się kolejny Marsz Powstania Warszawskiego. To już VI edycja  wydarzenia organizowanego przez Brygadę Mazowiecką Obozu Narodowo-Radykalnego, przy wsparciu Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Powstanie Warszawskie to historia piękna i zarazem bolesna, dająca przykład bezgranicznego poświęcenia dla idei niepodległości własnego narodu i państwa, dlatego dla wielu Polaków to bardzo ważna data.

W tym roku poza przemarszem [1 sierpnia o godzinie 17:00 z ronda im. Romana Dmowskiego] planowane jest również utworzenie „Powstańczego miasteczka”, które miałoby funkcjonować od godzin porannych, a w którego zakres wejść miałyby elementy rekonstrukcji historycznej przypominające o Powstaniu, materiały informacyjne itp. Drugim ważnym elementem jest organizacja punktu oddawania krwi. Dodatkową atrakcją miałby być koncert wykonawców muzyki patriotycznej, nawiązującej do Powstania Warszawskiego.

Co za tym idzie koszty organizacji, zabezpieczenia, promocji, dodatkowych atrakcji idą w tysiące złotych.

Zwracamy się do wszystkich Państwa z gorącym apelem o wsparcie finansowe i dołożenie swojej cegiełki do organizacji tegorocznego marszu. Do najpilniejszych wydatków zaliczamy koszty: nagłośnienia, wozu organizacyjnego, druku plakatów i ulotek, zabezpieczenia logistycznego i w zakresie bezpieczeństwa. Aby nasze plany mogły się w pełni powieść potrzebne jest także Twoje wsparcie! Zachęcamy Państwa do nawet najdrobniejszych wpłat i obecności na VI Marszu Powstania Warszawskiego.

 


https://twitter.com/ONRMazowsze/status/878626824548491266

 

Patronat medialny:

– Media Narodowe – http://medianarodowe.com

– Portal Kierunki – http://kierunki.info.pl

 

Dodatkowe pomysły, oferty wsparcia itp. prosimy przekazywać drogą telefoniczną lub mailową: +48 791 36 1934, [email protected]

ONR Brygada Mazowiecka: http://www.onrbrygadamazowiecka.pl

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości: https://marszniepodleglosci.pl

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY