Poseł PO skarży się na brutalność policji za rządów PiS, pokazując zdjęcie z pacyfikacji Marszu Niepodległości … w 2011 r.

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. YouTube

Grzegorz Furgo w wyborach parlamentarnych w 2015 r. kandydował do Sejmu w okręgu gdyńskim z pierwszego miejsca na liście Nowoczesnej Ryszarda Petru. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 14 247 głosów.

Był wiceprzewodniczącym pomorskiego regionu Nowoczesnej i członkiem rady krajowej partii. W kwietniu 2017 r. został zawieszony w prawach członka ugrupowania, po czym przeszedł do klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej.

Na swoim koncie na Twitterze zamieścił wczoraj wpis, w którym oburzał się na brutalność policjantów, mających mieć parasol ochronny rządzącego PiS. Jednak wpis zdecydowanie mu nie wyszedł. Pokazał mianowicie znane zdjęcie bandytów policyjnych w cywilu, ale … z czasów rządów jego aktualnej partii. Funkcjonariusz Karol C. został skazany na półtora roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Dostał też zakaz wykonywania zawodu policjanta i detektywa przez osiem lat.

Wpis na Twitterze po wyśmiewających go komentarzach poseł usunął.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY