Koniec skrajnie lewicowej propagandy- bluźnierczy “Teatr TrzyRzecze” zostaje zamknięty!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Znany ze skrajnie lewicowej propagandy, tzw. “Teatr TrzyRzecze” kończy działalność. To efekt kontroli przeciwpożarowej. Informacja została podana na łamach internetowego profilu społecznościowego.

Teatr znany z wystawiania bluźnierczych spektakli od lat opluwał wartości chrześcijańskie i narodowe oraz donosił na legalnie działające organizacje o profilu patriotycznym. Specjalizował się także w tworzeniu antypolskiej retoryki, jakoby w Polsce łamano prawa człowieka, a demokracja zastąpiona została okrutnym reżimem partii rządzącej.

Z bezpodstawnymi oskarżeniami teatru i społeczności z nim związanej, zmagają się organizacje narodowe.

Dziś na facebookowym profilu teatru pojawiła się informacja o zakończeniu działalności. “TEATR TRZYRZECZE ZOSTAŁ ZMUSZONY DO ZAKOŃCZENIA SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI” – tak brzmi nagłówek rozpaczliwego wpisu.

Powód iście prozaiczny- budynek w którym znajduje się Teatr TrzyRecze nie spełnia wymogów przeciwpożarowych. Wobec tego, przez wzgląd na bezpieczeństwo aktorów i widzów, Komendant Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, nakazał zamknięcie budynku do czasu spełnienia norm zapobiegających pożarom.

Władze ośrodka interpretują to na swój sposób. Uważają, że to tylko sztuczny pretekst, zaś prawdziwym powodem zamknięcia Teatru są przesłanki polityczne. Jak czytamy w oświadczeniu: “Nasz teatr był na celowniku władz od dłuższego czasu. Podejmowano różnorodne starania, byśmy zniknęli z powierzchni ziemi.” – tak widzą się władze TrzechRzeczy. Zapowiadają jednak wznowienie działalności “w innym miejscu, może w lepszym czasie.”

Sprawę komentuje rzecznik Obozu Narodowo-Radykalnego, przypominając, że Rafał Gaweł zmartwień ma o wiele więcej- zbliża się termin rozprawy przeciwko niemu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY