Narkotesty i alkomaty dla polityków? Tego chce poseł Kukiz’15 po rozmowie ze Szczerbą w TVP

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Michał Szczerba

/ fot. Facebook

Poseł klubu Kukiz’15, Paweł Grabowski na antenie Radia Opole zaproponował niecodzienny pomysł. Zdaniem polityka, posłowie przed wystąpieniami publicznymi powinni być przebadani przy pomocy narkotestów i alkomatów. Jak przyznaje, skłoniła go do tego niedawna rozmowa telewizyjna z jednym z polityków Platformy Obywatelskiej.

Grabowski nawiązał na antenie Radia Opole do swojego niedawnego występu w TVP kiedy dyskutował z posłem Michałem Szczerbą z PO. Wielu zwracało wówczas uwagę na dziwne zachowanie Szczerby, który nie odpowiadał na pytania prowadzącego Krzysztofa Ziemca, zmieniał wątki i nie dopuszczał do głosu Grabowskiego.

Teraz poseł Kukiz’15 zaproponował, że posłowie występujący w mediach, jeśli ich zachowanie budzi wątpliwości, powinni być badani alkomatami i narkotestami. Warto rozważyć taki pomysł po to, żeby w mediach przekazywać rzetelne i prawdziwe informacje. – stwierdził Grabowski.

Dla bezpieczeństwa obrotu informacji, żeby te informacje były faktycznie realne, a nie wyimaginowane. Żeby uniknąć manipulacji. Po to, żeby w przypadku, kiedy dany poseł czy jakiś polityk przychodzi do studia i jego zachowanie budzi podejrzenie, po prostu został poddany badaniu. W debacie publicznej często widzimy rozemocjonowanych, w dziwny sposób zachowujących się posłów. Miałem okazję rozmawiać z osobami, które reprezentowały daną partię będąc pod wpływem alkoholu. – przekonywał Grabowski na antenie Radia Opole.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY