Polska bastionem Europy? Bardzo mocne słowa Jerzego Grunwalda: „Nie ma pokojowego islamu” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jerzy Grunwald

/ fot. YouTube.com

Jerzy Grunwald to polski muzyk, który w Szwecji mieszkał kilkadziesiąt lat. Jakiś czas temu musiał uciec do Polski z powodu rosnącej islamizacji w Europie Zachodniej połączonej z terrorem poprawności politycznej. 

Jerzy Grunwald od jakiegoś czasu bardzo głośno wypowiada się przeciwko przyjmowaniu imigrantów do Europy. Na własne oczy mógł zobaczyć, jak wielki terror poprawności politycznej panuje w Szwecji, którą zna doskonale. W jednym z wywiadów mówił nawet, że zna wielu Szwedów, którzy nie mają nic wspólnego z Polską, ale i tak chcieliby do naszego kraju uciec.

Teraz Grunwald był gościem w programie „4 strony” na antenie TVP Info. Mówił tam, że kraje Europy Zachodniej prawdopodobnie pogodziły się już z sytuacją, która u nich panuje. – U bram Europy czeka 6 milionów uchodźców, imigrantów. Wygląda na to, że, chciałbym się mylić, ale Szwecja i Europa tak jak gdyby pogodzili się po pierwsze z porażką demograficzną, pogodzili się z chaosem i tracą powoli nad tym kontrolę – powiedział.

Polskę z kolei muzyk wprost nazwał bastionem, który ma szansę ocalić Stary Kontynent. – Polska jako jedyny bastion ma szansę ocalić, jeśli oczywiście będą podejmowane bardzo mądre decyzje – mówił.

Zdaniem Jerzego Grunwalda, do Europy w ogóle nie powinni być przyjmowani muzułmanie. Nie będą oni bowiem potrafili odnaleźć się w kulturze europejskiej. – Jestem absolutnie przeciw przyjmowaniu muzułmanów, absolutnie przeciw. Chrześcijan, którzy potrafią się w naszej kulturze odnaleźć, którzy potrafią się zintegrować, mogą się uczyć języka, płacić podatki, mieszkać tutaj, być częścią naszego społeczeństwa – powiedział.

Co więcej, muzyk dodał także, że nie ma czegoś takiego jak pokojowy islam. Celem imigrantów muzułmańskich jest według niego zniszczenie europejskiej cywilizacji. – Nie ma pokojowego islamu. Islam jest religią, która nienawidzi naszej cywilizacji i to nie są jakieś kocopały, dyrdymały, które opowiadają lewacy w Europie na zasadzie, że musimy itd. Nie, jest to celowe unicestwienie, najazd tych ludzi po to, żeby unicestwić Europę i aby zapanowało właśnie tutaj prawo szariatu – powiedział.

 

 

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY