“Nie polemizować. Zniszczyć!” Ks. Sowa nagrany na taśmy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiaj rano wyciekły nowe nagrania z restauracji “Sowa i przyjaciele”. Tym razem ujawniono nagrania dotyczące ks. Kazimierza Sowy.

Szokujące nagranie pojawiło się niedawno w sieci. To już kolejne, które wyciekło z restauracji “Sowa i przyjaciele”. Słychać na nim m.in. właściciela sklepów Alma, Jerzego Mazgaja czy Pawła Grasia. Głównym bohaterem został wspomniany już ks. Kazimierz Sowa.

https://twitter.com/tvp_info/status/873108391303847936

Jak informują serwisy informacyjne, podczas rozmowy duchowny uderzał m.in w nieprzychylne Platformie Obywatelskiej media. Taśmy są zapisem rozmów, które odbywały się w 2014 roku. Ksiądz Sowa nigdy nie ukrywał swojej sympatii dla rządów Platformy Obywatelskiej, ponadto łączą go osobiste relacje z wieloma politykami, dlatego demoliberalne środowiska nie komentują szerzej całej sprawy. My przypominamy jednak, że kiedy głos zabierają duchowni, którzy związani są ze środowiskiem patriotycznym, od razu stają się celem ataków lewicowo-liberalnych mediów i polityków związanych z tym obozem. Za przykład dyskryminacji może służyć ks. Roman Kneblewski, któremu ordynariusz bydgoski, zakazał publicznych wypowiedzi na tematy polityczne. Sprawę w podobny sposób komentuje także ks. Isakowicz-Zaleski. Słusznie zauważa, że za afery ks. Sowy odpowiedzialny jest biskup, któremu podlega.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY