Przystanek Woodstock może się nie odbyć!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. Gigaman via Flickr.com / CC BY 2.0

Szef MSW Mariusz Błaszczak poinformował, że tegoroczny Przystanek Woodstock może nie otrzymać pozytywnej opinii policji. Wszystko przez możliwość zamachu?

Przystanek Woodstock to festiwal muzyczny odbywających się od 1995 roku. Organizowany jest przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jako podziękowanie dla wolontariuszy za udział w finale WOŚP na początku stycznia każdego roku. Wokół festiwalu narosło wiele kontrowersji: co roku liczne są tam przypadki narkomanii czy spożywania alkoholu przez dzieci.  Również wokół sposób finansowania festiwalu budzi wątpliwości.

W tym roku festiwal może się nie odbyć! Na antenie Polskiego Radia minister Mariusz Błaszczak odniósł się do wpisu o możliwym ataku terrorystycznym na Polskę podczas festiwalu. Minister uważa, że nie należy lekceważyć tego typu sygnałów.

– W sprawie Przystanku Woodstock policja już w ubiegłym roku negatywnie zaopiniowała całe przedsięwzięcie. W tym roku opinia też będzie negatywna. Sam organizator, bardzo wyraźnie związany z totalną opozycją, tkwi w przeświadczeniu, że wszystko będzie fajnie, „róbta co chceta” – powiedział szef MSWiA

Zapewnił, że polskie służby są gotowe by zapobiec ewentualnemu atakowi terrorystycznemu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY