Owsiak i WOŚP słowem i czynem wsparli paradę równości . W akcji wykorzystano również dzieci! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Zaangażowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stało się faktem. Na tegorocznej paradzie równości w Warszawie, która przeszła ulicami stolicy w ostatnią sobotę pojawił się Jerzy Owsiak razem z wolontariuszami WOŚP.

Jeżeli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości czym de facto jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to może ta ostatnia akcja pozwoli co poniektórym zrozumieć, że WOŚP to przede wszystkim ogromne narzędzie do wywierania wpływu. Aby zrozumieć z jakim zjawiskiem mamy do czynienia warto przypomnieć, że za powołaniem WOŚP stoi Walter Chełstowski, czyli ta sama osoba, która w latach 80., pod rządami komuny i za przyzwoleniem komunistów, organizowała festiwal muzyki rockowej w Jarocinie. Jarocin pięknie przysłużył się do kanalizowania buntu społecznego, do skierowania buntu młodego pokolenia nie przeciwko władzy ludowej, ale na ścieżkę “buntu pokoleniowego”. Niewiele osób też zdaje sobie sprawę z tego, że jednym z ostatnich tworów Chełstowskiego jest… Komitet Obrony Demokracji.

Również WOŚP został powołany w zasadzie z tym samym celu co Jarocin czy KOD, czyli w celu oddziaływania ideologicznego i politycznego i dlatego od początku swojego istnienia tak mocno był promowany w telewizji publicznej. Żadna inna charytatywna impreza nie miałaby szansy na tyle czasu antenowego jaki dostała w TVP WOŚP. To tylko dzięki temu Orkiestra miała szansę na to, aby dzisiaj stać się fundacją, która co roku zbiera dziesiątki milionów złotych. Dzięki też temu gigantycznemu medialnemu wsparciu Jerzy Owsiak stał się nie tylko ulubieńcem Polaków, ale wręcz autorytetem, osobą obdarzoną dużym społecznym zaufaniem, o czym świadczyły sondaże w których Owsiak zajmował zwykle pierwsze miejsce pod względem właśnie społecznego zaufania.

To “dziecko systemu” dobrze wykorzystało swoją szansę i dobrze się ustawiło w III RP. Owsiak poprzez zaproszenia polityków na Przystanek Woodstock wyraźnie też określił się po której stronie sceny politycznej stoi. teraz Owsiak stara się dalej wykorzystać WOŚP do ofensywy ideologicznej. Tym właśnie jest udział WOŚP w paradzie równości. To próba indoktrynacji w której wykorzystuje się szyld Orkiestry oraz wspomniane zaufanie społeczne. Ale ta indoktrynacja nie dotyczy tylko dorosłych, ale co najgorsze najmocniej nakierowana jest na dzieci i młodzież. Nawet na poniższym nagraniu widać, że ustawione na paradzie równości stanowisko WOŚP obsługiwali nastoletni wolontariusze…

Owsiak pytany o udział Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w paradzie równości zaczyna, jak to lewak, pleść coś o… faszyzmie

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY