Ujawniono wstrząsające informacje. W trumnie generała, który zginął w Smoleńsku znaleziono szczątki siedmiu innych ofiar katastrofy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejszy dziennik „Fakt” donosi o wstrząsających wynikach ekshumacji zwłok gen. Bronisława Kwiatkowskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej. W trumnie, w której go pochowano znaleziono szczątki siedmiu innych ofiar.

Nie ma końca bólu rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej. Wyniki ekshumacji generała Bronisława Kwiatkowskiego są tak szokujące, że trudno w nie uwierzyć. Jak ustalił Fakt, w jego trumnie spoczywały szczątki jeszcze siedmiu innych ofiar katastrofy! – czytamy na stronie internetowej dziennika.

Głos w całej sprawie zabrała wdowa po tragicznie zmarłym generale. W rozmowie z „Faktem” przyznaje, że była okłamywana przez siedem lat. Myślą państwo, że chodzi o małe części ciała? To bardzo się państwo mylicie. Krzyczeć mi się chce na cały świat. Nienawidzę kłamstwa. Siedem lat mnie okłamywali! – mówi zrozpaczona kobieta. Dodaje jednak, że pomimo tragicznego wyniku ekshumacji, nie żałuje tej decyzji. Podkreśla, że tylko w ten sposób mogła poznać prawdę.

Wdowa po gen. Kwiatkowskim przyznała również, że na dzień dzisiejszy nie wie, co z ponownym pogrzebem jej małżonka. Organizować go już czy jeszcze się wstrzymać, bo mogą pojawić się kolejne szokujące informacje i w kolejnych trumnach śledczy odnajdą ciało jej męża… – pisze „Fakt”.

W tekście opublikowanym na stronie internetowej fakt.pl, kobieta opowiada, iż osobiście uczestniczyła we wszystkich czynnościach związanych z ekshumacją tragicznie zmarłego małżonka. Cały tekst TUTAJ.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY