REKLAMA

[WYDARZENIE] Żydowskie roszczenia a sprawa Polska. Znamy szczegóły

[WYDARZENIE] Żydowskie roszczenia a sprawa Polska. Znamy szczegóły

Wydawnictwo Capital zaprasza na spotkanie: „Żydowskie roszczenia a sprawa Polska”. Spotkanie odbędzie się 10 maja (piątek) o godzinie 18:30 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.

REKLAMA

Spotkaniu będzie towarzyszyć premiera książek: „Ministerstwo Spraw Obcych.” – Krzysztof Baliński, „Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu.” – Marian Miszalski. Gośćmi będą: Marian Miszalski, Krzysztof Baliński, Stanisław Michalkiewicz, Robert Bąkiewicz.

Spotkanie „Żydowskie roszczenia a sprawa Polska” poprowadzi Marcin Rola. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo — link do transmisji będzie podany na kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

Już 11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi. Marsz odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447: „Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim” – podkreśla Tomasz Kalinowski.

REKLAMA

Komentarze