REKLAMA

Znamy hasło Marszu Niepodległości oraz tegoroczną trasę! [WIDEO]

Znamy hasło Marszu Niepodległości oraz tegoroczną trasę! [WIDEO]

Przed południem odbyła się konferencja prasowa organizatorów Marszu Niepodległości. Podano tegoroczną trasę oraz ogłoszono hasło marszu. Coroczne wydarzenie odbędzie się pomimo panującej epidemii i rządowych restrykcji.

REKLAMA

Organizatorzy Marszu Niepodległości ogłosili dzisiaj na konferencji prasowej hasło oraz ujawnili trasę tegorocznego zgromadzenia ku czci uczczenia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zobacz także: Polsce grozi ponowny lockdown? Gowin stawia sprawę jasno

„Zapraszamy 11. listopada na godzinę 14. na rondo Romana Dmowskiego. Hasłem tegorocznego Marszu Niepodległości jest „Nasza Cywilizacja, Nasze Zasady”. Zapraszamy wszystkich Polaków i patriotów, aby w tych trudnych chwilach dla Polski byli z nami i mogli razem świętować” – powiedział Robert Bąkiewicz prezentując plakat MN2020.

Tomasz Kalinowski podkreślił również, że stowarzyszenie Marszu Niepodległości będzie prosić uczestników przemarszu o stosowanie się do rządowych zaleceń w sprawie maseczek.

Prezes Marszu Niepodległości zaznaczył również, że tegoroczne hasło nie ma odniesienia do ostatnich strajków w sprawie aborcji na życzenie – „Pomysł na plakat i hasło powstało znacznie wcześniej. Rozumiemy sytuację wojny cywilizacyjnej, która toczy się w Polsce. Ale pasuje doskonale to hasło do ostatnich wydarzeń” – powiedział Bąkiewicz.

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze