REKLAMA

Zmarł mecenas Stefan Hambura. Internauci modlą się wraz z rodziną

Zmarł mecenas Stefan Hambura. Internauci modlą się wraz z rodziną

Niestety rodzina mecenasa Stefana Hambury, który ostatnio przeszedł wielogodzinną reanimację przez co zapadł w śpiączkę zmarł dzisiaj w Aninie. Rodzina poinformowała o tym jego sympatyków za pośrednictwem mediów społecznościowych. Internauci w szoku modlą się za jego duszę oraz składają kondolencje.

Niestety po dolegliwościach zdrowotnych i zapaści w śpiączkę zmarł znany mecenas Stefan Hambura. O tym traumatycznym fakcie poinformowała rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych. Śmierć nastąpiła dzisiaj pomimo walki lekarzy ze szpitala w Aninie.

REKLAMA

Zobacz także: Mecenas Hambura reanimowany. Rodzina prosi o modlitwę

W czwartek świętej pamięci Stefan Hambura przeszedł wielogodzinną reanimację akcji serca. Wówczas mecenas, który bronił rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej m.in. Andrzeja Melaka, brata Stefana Melaka, oraz Janusza Walentynowicza, syna Anny Walentynowicz zapadł w śpiączkę.

Swoje wyrazy współczucia oraz modlitwy złożyli internauci oraz politycy m.in. członek zarządu powiatowego PSL, Przemysław Grabowski, kandydat na europosła z ramienia Konfederacji Witold Tomczak, członek sztabu kandydata na Prezydenta Krzysztofa Bosaka, red. Michał Jelonek.

Dobry Jezu, a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze