REKLAMA

Zmarł ksiądz Michał Łos. Miał 31 lat

Zmarł ksiądz Michał Łos. Miał 31 lat

W wieku 31 lat zmarł ks. Michał Łos. 24 maja w szpitalu kleryk przyjął święcenia diakonatu i prezbiteriatu.

„Z przykrością zawiadamiamy, że dzisiaj przed południem zmarł Neoprezbiter Zgromadzenia Księży Orionistów ks. Michał Łos FDP” – poinformowali na facebookowym profilu księża Orioniści.

REKLAMA

https://twitter.com/sr_alicja/status/1140614976316542977

„Wierzymy, że spotkał się z Chrystusem Zmartwychwstałym, któremu tak mocno pragnął służyć jako Kapłan. Dziękujemy za wszelkie modlitwy i wsparcie” – napisali zakonnicy informując o śmierci księdza.

Dzisiaj przed południem, o godzinie 11.53 zasnął i odszedł do Domu Pana nasz Drogi śp. Ks. Michał Łos FDP. Dziękujemy…

Opublikowany przez Mariusz Talarek Poniedziałek, 17 czerwca 2019

„Dzisiaj przed południem, o godzinie 11.53 zasnął i odszedł do Domu Pana nasz Drogi śp. Ks. Michał Łos FDP. Dziękujemy Ci, dziękuję za to, że byłeś wśród nas dając świadectwo tak głębokiej wiary i przywiązania do Chrystusa… + Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków Amen. Bóg wie najlepiej…” – napisał Michał Talarek.

7 czerwca ksiądz obchodził swoje 31. urodziny. Historia młodego duchownego poruszyła wiele osób. 31-latek przyjął święcenia i złożył śluby wieczyste w trybie nadzwyczajnym, za zgodą Papieża Franciszka.

Ksiądz pochodził z Dąbrowy Tarnowskiej. Był klerykiem ostatniego roku Wyższego Seminarium Duchownego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (SAC) w Ołtarzewie, gdzie uczą się również przyszli orioniści.


REKLAMA

Komentarze