REKLAMA

Zlatan Ibrahimović wraca do AC Milan. Krzysztof Piątek odejdzie?

Zlatan Ibrahimović wraca do AC Milan. Krzysztof Piątek odejdzie?

Rzadko piszemy o wydarzeniach w sporcie, które nie mają związku z reprezentacjami Polski. Zlatan Ibrahimović wraca do AC Milan, Piątek na wylocie?

Zlatan Ibrahimović to jeden z najlepszych i zarazem najbardziej kontrowersyjnych piłkarzy ostatnich lat. Znany jest z ciętego języka, pewności siebie i… raczej luźnego przywiązania do klubów, w których gra. W swojej karierze reprezentował już barwy: szwedzkiego Malmo, Ajaxu Amsterdam, Juventusu Turyn, Interu Mediolan, FC Barcelony, AC Milan, Paris Saint-Germain, Manchesteru United oraz Los Angeles Galaxy. Wiele z tych klubów mocno ze sobą rywalizuje.

Po przygodzie w Stanach Zjednoczonych popularny „Ibracadabra” wraca do AC Milan. Ten potężny niegdyś klub (na krajowym podwórku ustępuje co prawda Juventusowi Turyn, jednak ma więcej osiągnięć w Pucharze Europy) ma dzisiaj wielkie problemy. W lidze znajduje się obecnie aż na 11 miejscu, będąc daleko w tyle za innymi topowymi firmami z Włoch: Juventusem, Interem, Romą czy Lazio. Niestety duża w tym wina nieskuteczności polskiego napastnika, Krzysztofa Piątka.

ZOBACZ TAKŻE: Stowarzyszenie Marsz Niepodległości podsumowuje 2019 rok [WIDEO]

Krzysztof Piątek w tym sezonie strzelił tylko trzy gole, w tym… dwa z karnych. Obecne rozgrywki są więc całkowitym przeciwieństwem poprzedniego sezonu w wykonaniu Polaka. Przybycie Zlatana Ibrahimovicia ma przywrócić nadzieję Milanowi. Niestety ofiarą tej zmiany może stać się Krzysztof Piątek. Podobno zainteresowanych jest nim kilka klubów. Ostatnio zaczęto mówić o Fiorentinie, w której barwach jest już kilku Polaków. Powodzenia dla Zlatana, ale trzymajmy kciuki za Piątka!

REKLAMA

Komentarze