Ziemkiewicz o amerykańskich organizacjach żydowskich: „To jest banda gangsterów” [WIDEO]

Gościem Mediów Narodowych był znany publicysta Rafał Ziemkiewicz, który odpowiedział na pytania dotyczące m.in. ustawy JUST/447, amerykańskich organizacji żydowskich czy też ataku na ambasadora Marka Magierowskiego.

Rafał Ziemkiewicz uważa, że partia rządząca ma w zwyczaju wycofywać dobre ustawy, gdyż nie należą do niej – „Wycofanie ustawy (w tym przypadku anty447- red.) to stały numer PiSowski. Jeśli ktoś napisze nową, mądrą ustawę to wtedy PiS ją uwala. Nie dlatego, że jest zła, tylko dlatego, że jest dobra, a nie PiSowska”.

REKLAMA

„Po czym po paru miesiącach zgłasza właściwie tę samą ustawę jako własną” – podkreśla publicysta.

Przeczytaj także: Polacy wygrali milion w prestiżowym konkursie Chivas Venture 2019

Według opinii znanego w Polsce dziennikarza, partia rządząca stara się wyciszyć temat amerykańskiej ustawy 447, który jest dla niej skrajnie niewygodny.

„Amerykańskie organizacje żydowskie, chcą nas złupić na wielkie pieniądze. Te organizacje, dotychczas działały na swoje konto. Żeby nie było żadnych nieporozumień, to jest banda gangsterów, która prowadzi szantaż na skalę światową”

– wyraził swoją opinię na temat amerykańskich organizacji żydowskich.

Zauważył także, że pomimo tego, iż ustawa 447 jest amerykańska wymuszona przez lobbystów z amerykańskich organizacji żydowskich, to izraelski rząd bierze aktywny udział w nagonce oraz na wymuszeniu bezspadkowego mienia.

„Napaść na ambasadora jest nie do przyjęcia we wszystkich cywilizowanych krajach świata. Nikt nie przeprosił za słabą ochronę ambasady. Media izraelskie już stoją po stronie napastnika” – powiedział Rafał Ziemkiewicz.

Całość wywiadu z Rafałem Ziemkiewiczem znajdą Państwo w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze