REKLAMA

Zdjęcia do szóstego sezonu „House of Cards” zawieszone przez Netflix

Zdjęcia do szóstego sezonu „House of Cards” zawieszone przez Netflix

Po ujawnieniu w mediach informacji, że szósty sezon „House of Cards” będzie ostatnim, producenci z Netflix postanowili o zawieszeniu zdjęć do tej serii. Wszystko w cieniu skandalu związanego z Kevinem Spacey i Anthony Rapp.

REKLAMA

W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez Netflix oraz Media Right Capital dowiadujemy się, że zdjęcia do ostatniej serii „House of Card” zostają zawieszone na czas określony. Dalej możemy się dowiedzieć, że decyzja ta została spowodowana chęcią wyjaśnienia sytuacji związanej z obsługą techniczną oraz obsadą produkcji. Wiele wskazuje na to, że wpływ na podjęcie takich kroków miała historia Anthony’ego Rappa, związana z odtwórcą głównej roli Kevinem Spacey.

Przypomnijmy, że Anthony Rapp w jednej z rozmów z mediami wyznał, że Kevin Spacey próbował się do niego dobierać i brać na ręce w taki sposób, jak pan młody chwyta swoją żonę przechodząc przez próg”. Zdarzenie to miało mieć miejsce na jednej z imprez organizowanych, wówczas przez 26-letniego Kevina Spacey w swoim apartamencie na Manhattanie.

Kevin Spacey w swym oświadczeniu przyznał, że nie pamięta tego zdarzenia, od którego minęło 30 lat. Na usprawiedliwienie swojego karygodnego postępowania przyznał, że był pod wpływem alkoholu, co mogło mieć wpływ na jego zachowanie podczas imprezy. Aktor wyraził żal z zaistniałej sytuacji i przeprosił Anthony’ego Rappa. Dalej w swym oświadczeniu dwukrotny zdobywca Oscara zdementował plotki jakie krążą na jego temat – „W swoim życiu miałem wiele relacji, zarówno z kobietami, jak i z mężczyznami. Teraz wybrałem życie jako osoba homoseksualna. Chcę mówić o tym jasno i uczciwie”.

Warto zwrócić uwagę, że w trakcie tego zajścia Anthony Rapp miał zaledwie 15 lat. To nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz kiedy na światło dzienne wyjdą takie zdarzenia z udziałem „elit” i „gwiazd”. Sytuacja ta po raz kolejny pokazuje jak bardzo zdemoralizowane są osoby z tzw. świata showbiznesu, a zapędy homoseksualistów mają wiele wspólnego z pedofilią.

medianarodowe.com

REKLAMA

Komentarze