REKLAMA

Zaskakująca decyzja lidera AgrouUnii: Kołodziejczak odchodzi z partii Zgoda

Zaskakująca decyzja lidera AgrouUnii: Kołodziejczak odchodzi z partii Zgoda

Zaskakująca decyzja Michała Kołodziejczaka. Lider AgroUnii odszedł z tworzonej przez swoją osobę partii Zgoda. Argumentował to brakiem porozumienia się z innymi osobami w nowym ugrupowaniu politycznemu. Zawiódł się na braku ideowości ze strony swoich współpracowników, którzy walczą o swoje interesy.

Michał Kołodziejczak w swoim wpisie na portalu Facebook poinformował swoich sympatyków o odejściu z struktur partii Zgoda. Jest to zaskakująca decyzja, zwłaszcza gdy stał na jej czele – „Drodzy, z wielką przykrością muszę poinformować Was, że zdecydowałem zawiesić swój udział w projekcie ZGODA”.

Brak obrazka

Zobacz także: Dzierżawski | Tęczowym wolno więcej [WIDEO]

„Niestety mimo wszelkich podjętych przeze mnie prób rozwiązania tej sprawy, okazało się, że niektóre osoby, z którymi współtworzyliśmy ten projekt nie są tak naprawdę zainteresowane walką o nasz program, a jedynie realizacją swoich, partykularnych interesów” – powiedział Michał Kołodziejczak.

REKLAMA

Lider AgroUnii stwierdził, że w tej sytuacji odczuwa porażkę w nowym projekcie politycznym – „Gorycz porażki, która dziś czuję, przekujemy w przyszłości na jeszcze większą siłę do działania”.

DoRzeczy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze