REKLAMA

Zapytali lewackiego działacza, jakie wolności odebrała mu władza. To nagranie podbiło sieć!

Zapytali lewackiego działacza, jakie wolności odebrała mu władza. To nagranie podbiło sieć!

Podczas wczorajszych gdańskich uroczystości z okazji rocznicy zawarcia Porozumień Sierpniowych, nie zabrakło wielu zabawnych i kuriozalnych zdarzeń. Do jednego z nich doszło, gdy dziennikarz Marcin Rola napotkał grupkę lewackich działaczy zbierających podpisy pod projektem ustawy liberalizującej aborcję.

Krótkie nagranie, które błyskawicznie podbiło sieć ukazuje młodego człowieka z… koroną na głowie. Podobnie ubrane są stojące obok niego feministki. Kobiety nie chciały rozmawiać z Marcinem Rolą oskarżając go, że przygotowuje tendencyjny materiał. Mężczyzna o imieniu Fabian nie miał jednak takich rozterek i postanowił udzielić krótkiego wywiadu.

Rola zapytał Fabiana, jakie jego zdaniem wolności odebrała mu partia rządząca. Szybko wymienił niekorzystne jego zdaniem zmiany w Telewizji Publicznej, ale gdy został zapytany o kolejny przykład… zapadło długie milczenie. Później próbował jeszcze zmienić temat na kwestię obywatelskich inicjatyw ustawodawczych, ale gdy otrzymał szybką ripostę od Roli. Chwilę później inne feministki odciągnęły chłopaka i zdaje się uchroniły go przed jeszcze większą kompromitacją.

Nagranie stało się prawdziwym hitem Internetu. Kolejne kopie i urywki zalewają media społecznościowe. Użytkownicy nie pozostawiają na bohaterze feministek suchej nitki.

Źródło, Fot.: Twitter.com/PikuśPOL
REKLAMA

Komentarze