REKLAMA

Zandberg atakuje Żołnierzy Wyklętych: „Bandziory i hitlerowscy kolaboranci z NSZ”

Zandberg atakuje Żołnierzy Wyklętych: „Bandziory i hitlerowscy kolaboranci z NSZ”

Adrian Zandberg kolejny raz dał popis swojego intelektu i zaatakował Żołnierzy Wyklętych – bohaterów, którzy oddali swoje życie za Polskę.

REKLAMA

Polityk to jeden z liderów Partii Razem. Lewicowy polityk od dawna atakuje środowisko narodowe. Tym razem za cel obrał Narodowe Siły Zbrojne: Co tymczasem robi Muzeum II Wojny Światowej? Organizuje wystawę, na której fetuje takich samych bandytów i zbrodniarzy – tyle, że polskich.

Minister Waszczykowski protestował ostatnio przeciwko kultowi SS-Galizien na Ukrainie. Słusznie. Wybielanie zbrodniarzy…

Opublikowany przez Adrian Zandberg Niedziela, 5 listopada 2017

Lider Razem dodał również: Jak widać na fotografii, za „bohatera polskiego podziemia” robi Romuald Rajs „Bury”. Zbrodniarz odpowiedzialny za mordowanie dzieci. Jedyna winą tych dzieci było to, że urodziły się w rodzinach prawosławnych.

Co ciekawe razemita zapewne zdaje sobie sprawę z kłamstw, które mówi, ponieważ z wykształcenia jest historykiem. Nie przeszkadza to mu jednak szkalować żołnierzy z Narodowych Sił Zbrojnych. Bandziory i hitlerowscy kolaboranci z NSZ, postaci pokroju „Burego” to nie bohaterowie. Ci ludzie pohańbili polski mundur. Ich kult to jedna z większych obrzydliwości nowej władzy. 

Hipokryzję Zandberga zauważył Tomasz Dorosz. Adrian Zandberg porównuje działalność żołnierzy NSZ do zaplanowanego ludobójstwa, dokonanego przez UPA. Partia Razem to wrogowie polskości.

wsensie.pl

REKLAMA

Komentarze