REKLAMA

[WYDARZENIE] Warszawa: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

[WYDARZENIE] Warszawa: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca obchodzony będzie Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia warszawskie środowiska narodowe po raz kolejny organizują marsz upamiętniający bohaterów podziemia niepodległościowego.

Marsz rozpocznie się o 18:00. Manifestanci wyruszą spod byłego więzienia przy ul. Rakowickiej 37. Wydarzenie organizują ONR ABC, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, WiN Inspektorat Warszawa i Żołnierze Chrystusa.

Niemiec skazany za szerzenie nienawiści wobec Polaków

-1 marca po raz kolejny będziemy obchodzili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jak co roku zapraszamy na marsz upamiętniający bohaterów podziemia niepodległościowego. Wielu z nich wciąż nie doczekało się godnego uczczenia. Co więcej, decyzją władz stolicy patronami ulic w Warszawie zostaną znów przedstawiciele komunistycznego reżimu. Dla nas wzorami pozostają ci, którzy stanęli do walki z wrogami naszej Ojczyzny. Dlatego w dniu ich święta chcemy przypomnieć warszawiakom i wszystkim Polakom o ich bohaterstwie. Wszystkich, którym leży na sercu dobro Polski i pamięć o Żołnierzach Wyklętych zachęcamy do udziału w marszu – piszą organizatorzy w wydarzeniu na Facebooku.

REKLAMA

Komentarze