REKLAMA

[WYDARZENIE] Promocja książki „Duchowość i charakter Witolda Pileckiego”

[WYDARZENIE] Promocja książki „Duchowość i charakter Witolda Pileckiego”

Klucz Pobudki Strzelcy Wrocław zaprasza na promocję książki dr Anny Mandreli „Duchowość i charakter Witolda Pileckiego” oraz seminarium z udziałem ks. prof. Tadeusza Guza pt. „Filozoficzno-teologiczne uzasadnienie postawy rotmistrza Witolda Pileckiego”.

REKLAMA

Spotkanie i seminarium odbędą się w sali wykładowej klasztoru Bonifratrów (Apteka Bonifratrów, ulica gen. Romualda Traugutta 57) w sobotę 23 III A.D. 2019. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 natomiast koniec przewidywany jest ok. godz 16.00.

„6 godzin rozważań i dyskusji poświęcimy na przedstawienie postaci Witolda Pileckiego w kontekście jego wielkiej wiary i niezłomnej postawy wobec dwóch największych totalitaryzmów – komunizmu i nazizmu” – zachęcają organizatorzy.

Link do wydarzenia na Facebooku [KLIK]

Plan spotkania:

10.00 – 10.10 – Otwarcie spotkania – Krzysztof Szokalski, przewodniczący Klucza Pobudki Strzelcy Wrocław.
10.10 – 11.40 – „Duchowość i charakter Witolda Pileckiego” – dr Anna Mandrela
11.40 – 12.00 – Możliwość kupna książki i zdobycia podpisu (przerwa)
12.00 – 13.30 – część I – „Filozoficzno-teologiczna uzasadnienie postawy rotmistrza Witolda Pileckiego” – ks. prof. Tadeusz Guz
13.30 – 14.00 – przerwa
14.00 – 16.00 – część II – „Filozoficzno-teologiczna uzasadnienie postawy rotmistrza Witolda Pileckiego” – ks. prof. Tadeusz Guz

Formuła spotkania jest otwarta, zatem w trakcie wykładu obecni na sali będą mogli zadawać pytania i wchodzić w bezpośredni dialog z prelegentami: dr Anną Mandrelą i ks. prof. Tadeuszem Guzem. Najpierw głos zabierze nasz gość, następnie głos mają obecni na sali.

Wstęp na seminarium jest wolny, nie wymaga wcześniejszych zapisów lub jakichkolwiek opłat. Każdy chętny ma wstęp. W trakcie wydarzenia odbędzie się kiermasz książek organizowany przez Hospicjum Braci Bonifratrów.

REKLAMA

Komentarze