REKLAMA

Wolontariusz z Indonezji podchodził do chłopców i imitował akt seksualny

Wolontariusz z Indonezji podchodził do chłopców i imitował akt seksualny

Przytulanie to nie seks? Ciąg dalszy sprawy Euroweek. Pod koniec zeszłego roku media obiegły zdjęcia z warsztatów językowych organizowanych przez fundację „Euroweek”. Przedstawiały nastolatki w objęciach mężczyzn różnych narodowości.

REKLAMA

Jak poinformowało TVP Info, do Prokuratury Rejonowej w Bystrzycy Kłodzkiej trafiły łącznie cztery zawiadomienia związane z działalnością fundacji „Euroweek – Szkoła Liderów”.

Trzy z nich nie będą wszczęte. W wypadku jednego nadal trwa postępowanie wyjaśniające” – poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Zawiadomienie pochodzi od dyrekcji szkoły podstawowej w Kowarach. Podczas warsztatów obywatel Indonezji, niedwuznacznie prezentował dzieciom “czynność seksualną polegającą na wkładaniu sobie butelki do ust i wykonywaniu nią posuwistych ruchów”.

Następnie przykładał ją sobie do krocza w sposób sugerujący, że jest to jego członek i wykonywał biodrami ruchy frykcyjne. Potem podchodził od tyłu do dwóch chłopców z butelką i wykonywał takie same ruchy, stojąc bezpośrednio za nimi. Później wkładał sobie tę butelkę do ust” – napisała w zawiadomieniu dyrekcja szkoły.

Część zszokowanych i przerażonych dzieci uciekła z zajęć, ale ich doniesienia nie zrobiły wrażenia na zarządzie fundacji „Euroweek – Szkoła Liderów”.

tvp.info.pl / dzienniknarodowy.pl

REKLAMA

Komentarze