Włochy: Nigeryjczyk żywcem poćwiartował nastolatkę

Makabryczne doniesienia niosą zeznania składane w sądzie przez Vincenzo Marino. Jest on kluczowym świadkiem w procesie nigeryjskiego handlarza narkotyków Innocentego Oseghale’a. Odpowiada on za brutalne morderstwo młodej dziewczyny we Włoszech zeszłym roku.

REKLAMA

Jak wynika z zeznania złożonego przez Marino, nigeryjski dealer dźgnął ofiarę tuż po jej zgwałceniu.

Marino powiedział: „Walczyli, przepychali się, Oseghale dźgnął ją w wątrobę i po pierwszym ciosie Pamela upadła na ziemię”.

Zeznający w sprawie dodał, że po pierwszym dźgnięciu Oseghale opuścił miejsce zbrodni. Chciał wezwać innego mężczyznę, by pomógł mu w pozbyciu się ciała dziewczyny.

Natępnie „wrócił do domu, upewnił się, że Pamela nie żyje i przystąpił do ćwiartowania jej ciała, zaczynając od stóp”.

Okazało się, jednak, że dziewczyna żyła.

Podczas cięcia jej nóg, dziewczyna odzyskała przytomność i zaczęła krzyczeć, wzywając pomocy. Wówczas Nigeryjczyk zadał jej kolejny, tym razem śmiertelny cios nożem.

„Umył [ciało] wybielaczem, by nie było wiadomo, czy umarła z przedawkowania, czy została zamordowana” – zeznał Marino.

„Powiedział, że w lodówce jest worek do wkładania kawałków, ale nie mieściły się w nim i musiał ją przeciąć i umieścił w dwóch walizkach” – dodał.

Kilka miesięcy po odkryciu ciała młodej kobiety, inna włoska nastolatka, Desirée Mariotinni, została znaleziona martwa w wyniku przedawkowania w Rzymie.

Prokuratorzy aresztowali w związku z jej śmiercią kilku migrantów, oskarżając ich o zgwałcenie 16-letniej dziewczynki i celowe doprowadzenie jej do śmiertelnego przedawkowania narkotyków.

voice of europe / magna polonia

REKLAMA

Komentarze