REKLAMA

Witek: Każdy głos jest na wagę złota

Witek: Każdy głos jest na wagę złota

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek mówiła w Sanoku (woj. podkarpackie), że niedzielne wybory prezydenckie „naprawdę są bardzo ważne”. Zachęcała do udziału w głosowaniu. – Rozmawiajmy z ludźmi. (…) Każdy pojedynczy głos jest na wagę złota. Proszę przekonywać – podkreśliła.

REKLAMA

„Te wybory naprawdę są bardzo ważne. Zostało nam niecałe dwa dni do tego, żebyśmy jeszcze przekonywali ludzi argumentami. Tymi argumentami, które sami doskonale znacie”

– mówiła Witek.

Zwróciła uwagę, że takim argumentem są dostrzegalne różnice poziomu życia na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Przypomniała, że prezydent Andrzej Duda oraz rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadzili wiele programów społecznych wspierających m.in. rodzinę, emerytów.

„Rozmawiajmy z ludźmi. Tutaj (w powiecie sanockim) Andrzej Duda wygrywa, ale w dalszym ciągu jest ponad 30 proc. obywateli, którzy nie chodzą na wybory. Warto im powiedzieć, żeby wasz głos zdecydował. Każdy pojedynczy głos jest na wagę złota. Proszę przekonywać”

– zauważyła.

Zaznaczyła, że „udział w wyborach jest swojego rodzaju obowiązkiem wobec ojczyzny; o niej zdecydujemy w niedzielę”.

„Walczyliśmy w powstaniach, ginęliśmy w powstaniach, wojnach. Dzisiaj ojczyzna nie potrzebuje od nas przelewu krwi, ale potrzebuje nas, naszego głosu”

– stwierdziła marszałek Sejmu.

Jej zdaniem, należy to uczynić „dla naszej ojczyzny”.

„Pójdźmy w niedzielę i zagłosujemy. Wybierzmy lepszą przyszłość, bo do takiej chcemy podążać wspólnie z panem prezydentem Andrzejem Dudą”

– dodała.

Źródło: niezalezna.pl

REKLAMA

Komentarze