REKLAMA

Wirus w natarciu! Trzech senatorów zarażonych COVID-19

Wirus w natarciu! Trzech senatorów zarażonych COVID-19

W ostatnich dniach liczbach chorych na koronawirusa rośnie. Pandemia nabrała wprawdzie charakteru ogniskowego, ale warto nadmienić, iż trzech senatorów nie zdołało uchronić się przed zagrożeniem. Czy wobec tego czwartkowa uroczystość zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na drugą 5-letnią kadencje odbędzie się w bezpiecznych warunkach? Wszystko rozpoczęło się od senatora Kolacji Polskiej Jana Libickiego. Do swojego partyjnego kolegi dołączył Michał Bober, a listę obecnie zakażonych dopełnił przedstawiciel Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin.

REKLAMA

Trzech senatorów zmaga się obecnie z koronawirusem. Dwóch z nich to parlamentarzyści Koalicji Polskiej. Jeśli chodzi o wyższą izbą parlamentarną dołączył do nich również senator Koalicji Obywatelskiej.

COVID-19 w Senacie!

Artur Dunin, Ryszard Bober oraz Jan Libicki dołączyli do grona zainfekowanych wirusem! W sobotę pozytywny wynik badania otrzymał Jan Libicki. To samo, tyle że w poniedziałek spotkało jego parlamentarnego kolegę Ryszarda Bobera. Artur Dudni senator Koalicji Obywatelskiej również nie ustrzegł się przed zakażeniem.

Jan Libicki całą sprawę skomentował w krótkim oświadczeniu:- Czuję się źle. Boli mnie głowa, łamie mnie w kościach, mam gorączkę. Nikt z sanepidu do mnie nie dzwonił. Sam dziś zgłosiłem się do szpitala-poinformował.

W godzinach popołudniowych Artur Dunin poinformował, że jest zainfekowany. Wkrótce okazało się, iż do grona zakażonych dołączył także Ryszard Bober:- Po informacji o tym, że Jan ma wirusa, poddałem się badaniom. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że mogę być chory, ale nie chciałem być siewcą. Pierwszy wynik jest niestety pozytywny, czekam na ponowne badanie w czwartek- dodał.

Warto wspomnieć, że ofiarą wirusa może być także ojciec senatora Libickiego. 81 letni mężczyzna według medialnych doniesień trafił do szpitala. Wszystkie symptomy wskazują, iż podobnie jak syn jest zakażony COVID-19.

Wirtualna Polska

Czytaj także: Leszek Miller nie weźmie udziału w zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy

Czytaj także: Wzrasta abonament na telewizję

Czytaj także: Bohaterski czyn Polaka zagranicą

REKLAMA

Komentarze