REKLAMA

Winnicki w Wyższej Szkole Handlowej tłumaczy studentom… Dlaczego Polska dla Polaków

Winnicki w Wyższej Szkole Handlowej tłumaczy studentom… Dlaczego Polska dla Polaków

Poseł Robert Winnicki podczas wykładu w Wyższej Szkole Handlowej tłumaczył studentom… Dlaczego Polska dla Polaków? Wykład okazał się frekwencyjnym sukcesem.

REKLAMA

Prezes Ruchu Narodowego poinformował na Twitterze o spotkaniu w Radomiu: ” Wczoraj udane spotkanie w Radomiu na zaproszenie władz Wyższej Szkoły Handlowej. Zaproponowałem wykład o polityce migracyjnej i kulturowej państwa polskiego”

Jak zaznaczył Winnicki wybrany temat bardzo zainteresował zgromadzonych słuchaczy: ” Po 45 min. wstępu publiczność (ok. 120 osób) przez blisko godzinę zadawała b.ciekawe pytania. Dziękuję WSH i zgromadzonym!”.

Poseł w trakcie spotkania zaznaczył, że m.in. chodzi o problem, którym jest zalew nielegalnych imigrantów, którzy kołaczą do drzwi Europy oraz o rząd, który zdecydował się na przyjęcie tychże imigrantów.

Przypominamy, że Marsz Niepodległości w 2015 roku przeszedł pod hasłem „Polska dla Polaków, Polacy dla Polski”. Kontrowersyjne hasło obroniło się jednak tysiącami patriotów, którzy przybywali do Warszawy 11 listopada.

REKLAMA

Komentarze