REKLAMA

Winnicki odpowiada Schetynie: Nie dla koalicji z aferzystami

Winnicki odpowiada Schetynie: Nie dla koalicji z aferzystami

Podczas konferencji prasowej pod biurem posła Roberta Tyszkiewicza z Platformy Obywatelskiej Robert Winnicki zachęcał ich polityków do zaprzestania promocji Lecha Wałęsy. Podkreślił również, że Konfederacja wejdzie w koalicję z tym kto spełni jej program światopoglądowy i gospodarczy.

„Wzywamy Platformę Obywatelską do tego, by nie zapraszała niepoważnego człowieka jakim jest Lech Wałęsa. Był on po prostu kapusiem w okresie PRLu. Dzisiaj nie ma prawa wyzywać ludzi zasłużonych takich jak Kornel Morawiecki od zdrajców. Nie ma prawa mówić takich rzeczy w przestrzeni publicznej” – apelował poseł Robert Winnicki.

REKLAMA

Czytaj więcej: 500 plus przestaje działać. Wzrósł poziom skrajnego ubóstwa

W odpowiedzi na wezwanie Grzegorza Schetyny, aby wszystkie ugrupowania opozycyjne, w tym Konfederacja nie wchodziła w koalicje z Prawem i Sprawiedliwością.

„Konfederacja wejdzie w koalicje z tymi, którzy spełnią dwa główne postulaty. Po pierwsze jeśli program Konfederacji zostanie zrealizowany. Zarówno gospodarczy jak i światopoglądowy. W skrócie nowoczesne państwo i tradycyjne wartości. A po drugie z tymi, którzy rozliczą afery, zwłaszcza te za czasów PO” – powiedział prezes Ruchu Narodowego.

#Konfederacja odpowiada Schetynie!

Opublikowany przez Konfederacja Poniedziałek, 7 października 2019
REKLAMA

Komentarze