REKLAMA

Winnicki o podejściu PiS do 447: w ogóle ma to nie zaistnieć [WIDEO]

Winnicki o podejściu PiS do 447: w ogóle ma to nie zaistnieć [WIDEO]

Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość uchyla się od podejmowania dyskusji na temat bezprawnych roszczeń środowisk żydowskich? Na te i inne pytania odpowiadał dzisiaj specjalnie dla nas Robert Winnicki, poseł na Sejm Rzeczpospolitej i jeden z liderów Konfederacji.

Dzisiejszym gościem redaktora Marka Mateckiego był Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji. Specjalnie dla Mediów Narodowych poseł na Sejm Rzeczpospolitej odpowiadał na pytania dot. przeciwdziałania ustawie 447.

– Ona nie ma prawa zaistnieć przy tej większości w tym sejmie – powiedział Robert Winnicki o ustawie „anty-447”, której niechętnie są praktycznie wszyscy, włącznie z Prawem i Sprawiedliwością.

Okazuje się, że przeciwko wprowadzeniu ustawy „anty-447” są niemalże wszyscy. Od Platformy Obywatelskiej po partię rządzącą czyli Prawo i Sprawiedliwość.

– Na czym polega perfidia tej ustawy? Zobowiązuje rząd Stanów Zjednoczonych do zajmowania się tą sprawą. Dlatego jest tak groźna, ponieważ najsilniejsze państwo na świecie jest zobligowane do tego, no, żeby wywierać presję polityczną na… Polskę. – powiedział jasno prezes Ruchu Narodowego.

Zapraszamy do zapoznania się z całością rozmowy na nagraniu poniżej:

REKLAMA

Komentarze