REKLAMA

Winnicki na marszu #stop447 : polscy patrioci pójdą na wybory

Winnicki na marszu #stop447 : polscy patrioci pójdą na wybory

REKLAMA

Jednym z przemawiających po marszu #STOP447 był poseł Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, Robert Winnicki. Znany polityk skrytykował rządy Prawa i Sprawiedliwości za obłudę wobec wyborców i uległość w relacjach z Izraelem, czy środowiskami Żydów amerykańskich. 

Dziś w Warszawie od godziny 14 odbywał się Marsz #STOP447, który przyciągnął według obecnych szacunków około 20 tysięcy osób. Organizatorami wydarzenia były środowiska narodowe, w tym m.in. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

Jednym z przemawiających podczas wydarzenia był poseł na Sejm RP, Robert Winnicki. Polityk Konfederacji w swoim przemówieniu skupił uwagę na działalności partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości. 

– PiS może rządzić tylko dlatego, że 20 procent głosów było „nieważnych” to znaczy rozproszyło się po komitetach, które nie weszły. Takiej sytuacji nie będzie na jesieni i PiS nawet jak zdobędzie 40 procent nie będzie mógł rządzić samodzielnie, Polską racją stanu jest głosować na polskich patriotów, dlatego jest taki wściekły atak – powiedział kandydat do europarlamentu. 

Zobacz także: Braun na marszu #STOP447: Mosbacher go home! [WIDEO]

Robert Winnicki mówił m.in. o sprzeciwie części klubów „Gazety Polskiej” co do polityki uległości wobec roszczeń żydowskich prowadzonej przez PiS. Zaprosił ponadto wszystkich wyborców patriotycznych do głosowania na Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy. 

– Ten głos musi przełożyć się na konkretne działania. Na to, że polscy patrioci pójdą na wybory i nie będą głosować na mniejsze zło, tylko na tych, którzy faktycznie bronią interesu Polski – powiedział poseł

 

REKLAMA

Komentarze