REKLAMA

Więcej czasu na złożenie PIT. Wciąż możesz przekazać 1% na Marsz Niepodległości

Więcej czasu na złożenie PIT. Wciąż możesz przekazać 1% na Marsz Niepodległości

W tym roku, w związku z koronawirusem, mamy więcej czasu na złożenie PIT. Wciąż możesz przekazać 1% na Marsz Niepodległości i wesprzeć największy patriotyczny marsz w Europie!

REKLAMA

W dobie pandemii koronawirusa zachęcamy do pozostania w domach, dlatego rozlicz PIT za 2019 rok Online lub pobierz program PIT na komputer. Wybierając aplikację PITax.pl Łatwe Podatki odliczysz wszystkie niezbędne ulgi podatkowe, obniżając należny podatek, a do rozliczenia nie potrzebujesz wiedzy na temat rozliczania PIT!

Przypominamy, że Ministerstwo Finansów wydało komunikat, w którym poinformowało, że mimo iż standardowo termin na złożenie rocznego zeznania PIT upływa 30 kwietnia, w tym roku deklaracje można składać do końca maja: „Dajemy więcej czasu na złożenie rocznej deklaracji PIT, co jest szczególnie istotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W ich przypadku konieczne jest bowiem samodzielne wypełnienie i przesłanie zeznania do urzędu skarbowego. W tym roku będzie można to zrobić do 31 maja”

Oznacza to, że mamy więcej czas na przekazanie 1% na Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. „Organizując tak wielkie zgromadzenie publiczne, zobligowani jesteśmy do jak najlepszej organizacji marszu pod względem: bezpieczeństwa, promocji, oprawy, zarządzania informacyjnego, nagłośnienia czy tak podstawowych spraw jak zabezpieczenia potrzeb sanitarnych i zapewnienie czystości na terenie Stadionu Narodowego. To wszystko wymaga ogromnych nakładów. Dlatego już teraz pragniemy wszystkim dobrodziejom podziękować, za wsparcie i zaufanie” – czytamy w apelu SMN.

Wypełniając swoje deklaracje podatkowe wesprzyjcie Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” wpisując KRS: 0000406677. Prosimy także o regularne wsparcie: KLIK

REKLAMA

Komentarze