REKLAMA

To wideo robi prawdziwą furorę w sieci. Wszechpolacy poszli na całość!

To wideo robi prawdziwą furorę w sieci. Wszechpolacy poszli na całość!

Tegoroczny Marsz Niepodległości przebiegł w bardzo spokojnej i nader patriotycznej atmosferze. Jednak nie zabrakło też ,,mocniejszych” akcentów tego dnia. Pieniędzy, zaangażowania i gardeł nie szczędzili członkowie i sympatycy Młodzieży Wszechpolskiej, wystawiając imponującą oprawę.

Setki rac, flag i młodych, aktywnych ludzi, przy głośnym akompaniamencie ich śpiewu stworzyło niesamowitą atmosferę. ,,Przedstawienie”, jeśli można to tak nazwać, rozpoczęło się już na sam koniec Marszu Niepodległości, zaraz po przemówieniu prezesa Zarządu Głównego Młodzieży Wszechpolskiej, kol. Bartosza Berka.

Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę niesamowicie, kibice niejednego klubu nie powstydziliby się takiej oprawy. Warto dodać, że została ona zaplanowana w koncepcji ,,ultras-kocioł”. Skąd ta nazwa? Odpowiedź można znaleźć poniżej:

Oprawa Młodzieży Wszechpolskiej. Marsz Niepodległości 2017

A nagroda za najlepszą oprawę Marszu Niepodległości 2017 wędruje do: Młodzież Wszechpolska OGIEŃ!

Opublikowany przez Narodowcy.net Niedziela, 12 listopada 2017

Z pewnością ta inicjatywa Młodzieży Wszechpolskiej uświetniła tegoroczny MN oraz wypromowała bardzo dobre zdanie o tej organizacji. Z informacji jakie udało się zdobyć redakcji Mediów Narodowych wynika, że wszechpolska skrzynka mailowa jest wręcz zasypana zgłoszeniami!

Spodobała Ci się oprawa i chcesz zacząć działalność na rzecz ojczyzny? Dołącz już dziś do Młodzieży Wszechpolskiej! Oto link, po którego kliknięciu wyświetla się formularz:  dolacz.mw.org.pl

REKLAMA

Komentarze