REKLAMA

WAŻNE! Lewica przejmuje Poznań! Będzie indoktrynować mieszkańców [WIDEO]

WAŻNE! Lewica przejmuje Poznań! Będzie indoktrynować mieszkańców [WIDEO]

Miasto Poznań uległo naciskom środowisk LGBT. Pomimo presji społeczeństwa i walki o normalność zdecydowano się podpisać „europejską kartę równości”.

Mimo licznych protestów Poznań przyjął Europejską Kartę Równości, opartą na zasadach ideologii gender – w studiu Mediów Narodowych Elżbieta Lachman tłumaczy jak doszło do tego, że akt został przyjęty pomimo protestów licznych grup mieszkańców.

Brak obrazka

„Środowiska konserwatywne, rodzinne są bardzo niezadowolone. Był olbrzymi protest, nacisk społeczny został jednak zupełnie zignorowany. Jest to pierwsze duże miasto wojewódzkie, które przyjęło kartę” – tłumaczy gość Mediów Narodowych. Ostatecznie dokument został przyjęty głosami większości radnych Koalicji Obywatelskiej. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak opuścił obrady krótko po rozpoczęciu dyskusji nad projektem.

W sprawę zaangażował się Instytut Ordo Iuris. Przeciwko przyjęciu tego zideologizowanego dokumentu opowiedziały się także inne środowiska, w tym Centrum Życia i Rodziny, Polskie Forum Rodziców, Polska Federacja Ruchów Obrony Życia, Społeczna Rada Edukacji i Wychowania „Rodzinny Poznań”, Kongres Kobiet Konserwatywnych. Przygotowany przez „Rodzinny Poznań” i CŻiR apel do radnych o odrzucenie projektu podpisało ok. 8 tys. osób.

Więcej o haniebnej decyzji poznańskich radnych, działaniach organizacji patriotycznych i rodzinnych przeciwko indoktrynacji mieszkańców Poznania w poniższym materiale Mediów Narodowych:

REKLAMA

Komentarze