REKLAMA

Wałęsa wpadł w szał i dał pokaz nienawiści. Nie spodobała mu się… rocznica ONR

Wałęsa wpadł w szał i dał pokaz nienawiści. Nie spodobała mu się… rocznica ONR

W sobotę w Gdańsku odbyły się centralne uroczystości z okazji 84 rocznicy utworzenia Obozu Narodowo-Radykalnego. Miejsce wybrane przez narodowców najwyraźniej nie za bardzo spodobało się Lechowi Wałęsie, który na Twitterze dał prawdziwy pokaz nienawiści. 

REKLAMA

Do Gdańska zjechały się delegacje struktur ONR z całej Polski, aby wziąć udział we Mszy Świętej, kongresie oraz okolicznościowym przemarszu ulicami Gdańska. Więcej o przebiegu obchodów pisaliśmy TUTAJ.

Uroczystości zorganizowane przez narodowców bardzo nie przypadły do gustu Lechowi Wałęsie, oskarżanemu o agenturalną współpracę z komunistycznymi służbami specjalnymi pod pseudonimem TW „Bolek”.

Wałęsa uchodzący wśród opozycji za legendę walki o wolność już dawniej chciał „pałować” demonstrantów. Teraz jak przystało na prawdziwego bojownika o wolność słowa, chce… delegalizować legalne stowarzyszenia.

Czy o takie „wartości” Polacy walczyli w Grudniu 1970 i Sierpniu 1980 w Gdańsku ? Pytam sie kiedy ich PIS zdelegalizuje? – pisze Wałęsa na swoim Twitterze dołączając wpisy z oficjalnego profilu ONR. Na co wszyscy czekaja az oni przejmą władze? Czy jesteście ślepi i tego nie widzicie czy udajecie ze nie widzicie ? [pisownia oryginalna] – grzmiał nienawistnie laureat pokojowej nagrody nobla.

Twitter

REKLAMA

Komentarze