REKLAMA

Urbaniak: „Rząd wiedział o koronawirusie i WYPRZEDAŁ zapas masek!” [WIDEO]

Urbaniak: „Rząd wiedział o koronawirusie i WYPRZEDAŁ zapas masek!” [WIDEO]

Poseł Michał Urbaniak ostro o szerzącej się epidemii koronawirusa w Polsce: „Rząd wiedział o koronawirusie i WYPRZEDAŁ zapas masek!”

W Komentarzu Mediów Narodowych poseł Urbaniak odniósł się do działań Prawa i Sprawiedliwości ws. pandemii koronawirusa i chaosie w polskim Sejmie: „W zasadzie należałoby zacząć od tego, że mamy powtórkę z rozyrwki. Gowin widzi nieuchronnośc kataklizmu, który jest przygotowywany przez rząd”.

„Gowin był przeciwnikiem tego, żeby w całości głosować korespondencyjnie. Konfederacja także twierdziła, że jest to nierealne, Poczta Polska tego nie obsłuży. Wątpię, żeby byli w stanie logistycznie zorganizować wybory” – zwraca uwagę poseł Konfederacji.

„Przewiduję, że mogłoby dochodzić do fałszerstw. Jeśli nie chcemy ośmieszyć polskiego państwa to nie należy w taki sposób przeprowadzić majowych wyborach. Uważam jednak, że wybory prezydenckie należałoby przenieść” – dodaje gość Mediów Narodowych.

Więcej o pandemii koronawirusa, przygotowaniach rządu do kryzysu gospodarczego oraz o przetasowaniach w rządzie PiS w poniższym materiale Mediów Narodowych:

REKLAMA

Komentarze