REKLAMA

Tyrada Wałęsy! „Dokonałem osobiście ja, ja, ja, ja rzeczy nieprawdopodobnych”

Tyrada Wałęsy! „Dokonałem osobiście ja, ja, ja, ja rzeczy nieprawdopodobnych”

Lech Wałęsa wielokrotnie podkreślał, że sam, w pojedynkę pokonał komunistyczną władzę. Zupełnie inaczej sprawę widzą fakty w postaci dokumentów znalezionych w szafie generała Czesława Kiszczaka. Nie przeszkadza to jednak byłemu prezydentowi w budowaniu swojej narracji… Internauci zwrócili na kolejny „popis” Wałęsy na Facebooku.

Rodacy czy nie widzicie zniszczeń PIS-owskich? Jakich jeszcze dowodów potrzeba na udowodnienie perfidnych kłamstw i zmontowanych prowokacji przez PIS. Jak można między innymi przypisywać jakąś pozytywną rolę przy Traktacie Polsko-Rosyjskim czy wyprowadzeniu wojsk sowieckich z Polski Premierowi Olszewskiemu – czytamy na profilu społecznościowym byłego prezydenta.

REKLAMA

Traktat Polsko-Rosyjski wynegocjował i już podpisał rząd Olszewskiego. Tylko w tedy Prezydent może podpisać. Traktat tak przygotowany do podpisu przez Prezydentów leżał na Kremlowskim stole. Warunkiem wycofania Wojsk sowieckich z Polski było podpisania tego Traktatu, Traktat wynegocjowany przez rząd Olszewskiego był bardzo niekorzystny dla Polski – przekonuje Wałęsa.

Jadąc do Moskwy w celu podpisania poprosiłem decydentów by dali mi wolną rękę na działanie. Parlament dał mi wolną rękę pytany Premier Olszewski przemilczał odpowiedź, by potem wysłać otwartą depeszę do Moskwy by nie podpisywać Traktatu. Co by było gdybym posłuchał. Nie posłuchałem przywiozłem Traktat wyprowadziłem Wojska i czy ktokolwiek zgłosił jakiekolwiek pretensje – pisze dalej.

Dokonałem osobiście ja, ja, ja, ja rzeczy nieprawdopodobnych i tak mi podziękowano. Lech Wałęsa – kończy swój wpis.

źródło:

Prosto z Mostu
Polub fanpage Prosto z Mostu na Facebooku
REKLAMA

Komentarze