REKLAMA

Twitterowe spięcie na linii PO – SLD. Czarzasty: „Wróg jest gdzie indziej Borysie”

Twitterowe spięcie na linii PO – SLD. Czarzasty: „Wróg jest gdzie indziej Borysie”

„Wróg jest gdzie indziej Borysie. PiS to partia, z którą powinieneś walczyć. Nie z Lewicą. Ucz się od Rafała jak nie być aroganckim” – napisał na Twitterze Włodzimierz Czarzasty.  Skomentował tym samym wypowiedź Borysa Budki, że lider SLD „udowodnił, że da się zrobić niższy wynik wyborczy niż w wyborach prezydenckich w 2015 r.”.

REKLAMA

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej – Borys Budka był we wtorek pytany w jednej z komercyjnych stacji m.in. o słowa Włodzimierza Czarzastego, który powiedział, że – jak relacjonowano na antenie – „PO przegrała szóste z rzędu wybory; przez dwa tygodnie w drugiej turze nie potrafiła skonsolidować opozycji; nie przedstawiła Rafałowi Trzaskowskiemu żadnego spójnego programu”.

„Staram się pomijać tego typu uwagi. Wydawało się, że nie da się zrobić niższego wyniku niż poprzednio kandydatka Lewicy (Magdalena Ogórek w 2015 – przyp. red.), ale Włodzimierz Czarzasty udowodnił, że da się zrobić niższy wynik (kandydat Lewicy Robert Biedroń – przyp. red.), natomiast ja absolutnie jestem za pełną współpracą w ramach opozycji” – odpowiedział Budka. Dodał, że niektórzy kandydaci nie wznieśli się ponad podziały i nie poparli kandydata KO.

Lider SLD – Włodzimierz Czarzasty skomentował tę wypowiedź na Twitterze. „Wróg jest gdzie indziej Borysie. PiS to taka partia, z którą powinieneś walczyć. Nie z Lewicą. Ucz się od Rafała jak nie być aroganckim. Rafał przegrał przez takie wypowiedzi jak Twoje i takich ludzi zakochanych w sobie jak Ty” – napisał.

https://twitter.com/wlodekczarzasty/status/1283104866349584392

„Włodku, podobno napisałeś coś do mnie, ale nie mogę przeczytać, bo chyba omyłkowo mnie zablokowałeś. Też Cię lubię i jak zawsze zapraszam na dobrą kawę. Lepiej porozmawiać w cztery oczy a nie przez media. Serdeczności!” – odpowiedział Budka, dołączając do wpisu screenshota przedstawiającego zablokowanie jego konta przez Czarzastego.

Zobacz także: Konfederacja chce odwołania ambasador Mosbacher [+VIDEO]

źródło: PAP/rmf24.pl

REKLAMA

Komentarze