REKLAMA

„Tutaj kamer TVP nie będzie”. Protest przedsiębiorców w Katowicach! [WIDEO]

„Tutaj kamer TVP nie będzie”. Protest przedsiębiorców w Katowicach! [WIDEO]

25 kwietnia Media Narodowe były na proteście przedsiębiorców w Katowicach! Zachęcamy do zapoznania się z reportażem MN z tego wydarzenia.

REKLAMA

25 kwietnia w Katowicach miał miejsce protest przedsiębiorców. Był na nim obecny Mariusz Piorowski, który specjalnie dla Mediów Narodowych relacjonował te wydarzenie. Protest ma związek oczywiście z zakazami, które wynikają z panującej w Polsce i na świecie pandemii koronawirusa. Gospodarka stoi, a przedsiębiorcy i pracownicy nie wiedzą na czym stoją. Emocje buzują i wszystko wygląda na to, że przed odwracaniem się od PiS ludzi powstrzymuje już głównie przerażenie perspektywą powrotu do władzy Platformy Obywatelskiej. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem na kanale Mediów Narodowych na YouTube.

ZOBACZ TAKŻE: „Zamrożenie gospodarki zabija społeczeństwa, a Spurek walczy o aborcję” [WIDEO]

Z racji ograniczeń, protest był oczywiście nietypowy. Mimo to Policja próbowała mocno interweniować, aby uniemożliwić protestowanie. Policjantów było dużo, a protestujący byli legitymowani. Organizatorzy zaznaczali jednak, że wydarzenie było legalne. Protest był zorganizowany poprzez prawo wyborcze. Materiał trwa prawie 50 minut, a my serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem tego wydarzenia. Nie brakowało ostrych wypowiedzi. „Chcemy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, że rząd troszeczkę kpi z małych i średnich przedsiębiorstw, kpi też z pracowników, bo to się przekłada na wszystkich. Przekłada się też na gospodarkę, jak widać. Wszystko zwalnia, firmy upadają, ludzie tracą pracę”.

REKLAMA

Komentarze